Mieszkam więc płacę w Wilanowie! Zapraszam do wspierania Organizacji Pożytku Publicznego z naszego terenu!

              

 

 

 

O mnie

Choć od urodzenia jestem Poznanianką, to uwielbiam przemieszczać się w inne rejony kraju, Europy czy świata by czerpać inspiracje do pracy i życia. Nie jestem związana z żadną opcją polityczną. Zależy mi jedynie by mój kraj rozwijał się pod rządami prawych, mądrych, wartościowych i odpowiedzialnych ludzi. Uwielbiam ludzi z charyzmą, lecz cenię sobie rozmowy z każdym człowiekiem. Sama lubię podejmować przemyślane i odpowiedzialne  decycje, aktywnie uczestniczyć w życiu mojej społeczności, podobają mnie się społeczeństwa obywatelskie.

Moje zainteresowania badawcze koncentrują się głównie wokół problemów komunikacji i marketingu w polityce, szczególnie kwestii znaczenia wizerunku kandydatów politycznych oraz instrumentów marketingowych w kampaniach wyborczych, przywództwa kobiet, a także kwestii etycznych związanych z tą profesją. Biorę udział w konferencjach naukowych i zjazdach poświęconych marketingowi, zwłaszcza jego nowym nurtom i trendom. Wiedza nabyta przeze mnie oraz szerokie kontakty biznesowe i naukowe oraz doświadczenie w dziedzinie marketingu umożliwiły mi zajęcie się szkoleniami i doradztwem politycznym, z których czerpię wiele satysfakcji, gdyż kontakty z  ludźmi są czasem cenniejsze niż sama wiedza, w myśl starego przysłowia: Nauka bez obyczajów jest jak nóż bez okładzin.

Skontaktuj się!

W celu omówienia problemów związanych z funkcjonowaniem mieszkańców w naszej Dzielnicy Wilanów oraz pomysłów na jej rozwój.

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: kinastowska.radna@gmail.com

Dyżur: każda czwarta środa miesiąca ( po uprzednim umówieniu telefonicznym) w godz. 18:00-19:00 - Urząd Dzielnicy Wilanów – Rada Dzielnicy , ul. F. Klimczaka 4, Budynek B, piętro III, pok. 302

Zapisz się do newslettera!