Radna Dzielnicy

Jestem osobą bezpartyjną, co nie oznacza, że sprawy lokalne - mojej małej ojczyzny są mi obojętne.

Miałam ogromne szczęście, że okres wchodzenia w wiek dorosły przypadł właśnie na czas największych ustrojowych zmian w Polsce. W roku 1989 jako maturzystka brałam czynny udział w akcji propagującej pierwsze wolne wybory. Wówczas stało się dla mnie jasne, że każdy obywatel ma prawo, ale i obowiązek "walczyć " o swoje prawa i nie czekać aż inni rozwiążą jego i bliskiej mu społeczności problemy.

Zawsze aktywnie działałam w szkołach moich dzieci, angażujac się we wszystkie działania organizacyjne i zarządcze zmierzajace do polepszenia warunków ich nauki i funkcjonowania całej społeczności. Dzieci, rodzina i odpowiedzialność były i zawsze będą dla mnie najważniejszymi wartościami, dlatego pracę zawodową starałam łączyć się z ich wychowywaniem. Zawodowo służyłam i nadal dzielę się radą, wiedzą i doświadczeniem z kandydatami do stanowisk publicznych oraz ludziom biznesu, wierząc, że praca moja przysłuży się większej kulturze politycznej w naszym kraju i polepszenia naszego standardu życia. Wielką radość czerpię z pracy na Uczelni ze studentami oraz z kontaktów z Fundacjami i Stowarzyszeniami, zwłaszcza pomagając kobietom (np wrocić na rynek pracy). Nie ma dla mnie nigdy rzeczy niemożliwych, każdą przeszkodę w realizacji celu, traktuję jako wyzwanie i kolejne doświadczenie. Dzięki komunikacji opartej na dialogu, otwartości i szacunku do drugiego człowieka  oraz znakomitej oragnizacji zdołałam osiagnąć tak wiele.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim w Polsce żyje się łatwo. Postanowiłam podjąć się pracy publicznej i reprezentowania interesów mieszkańców mojej Dzielnicy, które są także moimi sprawami i problemami.

Wierzę ogromnie, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego, w momencie przeprowadzki z mojego rodzinnego miasta i spotkania z osobami aktywnie działającymi w Stowarzyszeniu Mieszkańców Miasteczka Wilanów wiedziałam, że nie będę dłużej bezczynnie przyglądać się jak miejsce tak piękne i z tradycjami  jest zaniedbywane, a jego potencjał marnowany. Sposób w jaki zostałam wychowana zawsze nakazywał mi brać sprawy w swoje ręce i razem z innymi, którym nie jest obce dobro wspólne - działać aktywnie. Dlatego, by mieć realny wpływ na jakość życia i wizerunek Wilanowa - najpiękniejszej Dzielnicy Warszawy - zdecydowałam się przyjąć zaproszenie na Listę Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia i kandydować do Rady Dzielnicy Wilanów.

Jestem przekonana, że Mieszkańcy Wilanowa, obdażając mnie swoim zaufaniem i oddając na mnie swój głos wyborczy zyskali kompetentną, uczciwą, pracowitą, oddaną sprawie i rzetelnie wypełniającą swoje obowiązki autentyczną Radną. Radną, która kontaktować się będzie z nimi przez cały okres swojej kadencji, a nie tylko przed kolejnymi wyborami. Radną, która nie będzie zmuszona głosować zgodnie z interesem partyjnym, lecz kierując się zawsze dobrem i potrzebami mieszkańców.

9 Grudnia 2014 roku złozyłam oficjalne ślubowanie i weszłam w skład Rady Dzielnicy jako jedna z Radnych Klubu Radnych Niezależnych.

W wyniku głosowania na Sesji Rady Dzielnicy Wilanów od dnia 04 lutego 2015 roku jestem członkinią Komisji Edukacji i Wychowania oraz Komisji Mieszkaniowej, natomiast w Komisjach Sportu, Rekreacji i Turystyki oraz Komisji Kultury, Promocji i Dziedzictwa Historycznego zajmuję funkcję viceprzewodniczącej.

Zachęcam Państwa gorąco do kontaktowania się ze mną poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz umawiania się(telefonicznie) na spotkania podczas moich dyżurów w Urzędzie Rady Dzielnicy w każdą czwartą środę miesiąca  w godz. 18-19

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz