W działaniu 2014

20 grudnia 2014 r.

Czasu, co łzy w śmiech zamienia, Mocy, co smutek w radość przemienia, Siły i wiary, co spełniają marzenia, Wielkiej radości z małych rzeczy, niecodziennych sukcesów na co dzień, czasu na odrobinę linistwa i przyjemności 

z serca Państwu życzy

Radna Dzielnicy - Joanna Kinastowska

 

11 grudnia 2014 r.

Prezentacja wyników projektu : " Edukacja społeczna w konflikcie urbanizacyjno-ekologicznym"  oraz "W sąsiedztwie wielkiego miasta - bioróżnorodność Wilanowa w kotekście bieżących planów zagospodarowania przestrzennego" na terenie Muzeum w Wilanowie.

Niezwykle ciekawa dyskusja i spotkanie. W pełni podpisuję się pod słowami pana Pawła Jaskanisa - Dyrektora Muzeum w Wilanowie, który stwierdził : myślmy o przyszłości i dyskutujmy o priorytetach by dzidzictwo narodeowe i przyrodnicze nie zostało zdeptane przez nowe inwestycje i rozwój dzielnicy. 

09 grudnia 2014 roku

I uroczysta sesja Rady Dzielnicy Wilanów m.st.Warszawy

Na dzisiejszej sesji, po uroczystym ślubowaniu i odebraniu Zaświadczeń o wyborze, radni wybrali Przewodniczącego i Viceprzewodniczących Rady Dzielnicy. Pomimo składanych wcześniej deklaracji o woli współpracy i dialogu oraz dobrej komunikacji, radni Platformy Obywatelskiej przegłosowali swojego kandydata na Przewodniczacego oraz dwóch Viceprzewodniczących, nie oddając żadnego głosu na propozycję naszej Radnej Katarzyny Radzikowskiej z SMMW. Radni PiS, choć nie wysunęli żadnych swoich kandydatur, głosowali podobnie jak SMMW, popierając najpierw Katarzynę Radzikowską na funkcję Przewodniczacej rady a w kolejnym głosowaniu na Viceprzewodniczącą. SMMW popierało także dwóch kandydatów na Viceprzewodniczących z PO. Pomimo okazanej dobrej woli z naszej strony, rządzić więc będzie niepodzielnie PO - większością swoich głosów. Nie jest to zachęcająca perspektywa do pracy w Radzie, lecz będziemy starali się zrobić jak najwięcej dobrego dla mieszkańców.

02 i 14 grudnia 2014 roku

Akcja Słoiki z Wilanowa dla Leona

Przejęta problemem małego człowieczka o imieniu Leon oraz zafascynowana niezwykłą przedsiębiorczością jego opiekunów i całej społeczności przedszkolenej w Wilanowie, postanowiłam wziąć udział w niezwykle szczytnej akcji, majacej na celu zebranie funduszy na jego leczenie. Leon jest jednym z podopiecznych Fundacji Iskierka a jednoczesnie przedszkolakiem z Wilanowa, uczęszczajacym do przedszkola przy ul. Ledóchowskiej. Samodzielnie zrobione słoiczki z zaprawami ( a z tego podobno słyną mieszkańcy Wilanowa :) przekazuje się do przeszkola, w którym 14 grudnia odbędzie się licytacja, a zebrane fundusze przekazane zostaną rodzicom Leona.

Nie ma co czekać - trzeba działać by pomóc temu wesołemu nadal dziecku. Zachęcam wszystkich do przekazania swego wkładu ! Ja już to zrobiłam z wielką przyjemnością !

 

Rada Rodziców bardzo serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom, organizatorom, wolontariuszom i Darczyńcom, finalu SŁOIKI Z WILANOWA DLA LEONA.
"Akcja ta i Państwa zaangażowanie  14 grudnia pokazało, że WILANÓW ma POTEŻNĄ MOC!
Poszły prawie wszystkie z 1120 sztuk słoikow od VIP'ow i rodzicow. Zostało ok. 100 szt., ktore mozna jeszcze nabywać w naszym Przedszkolu lub zasilić konto Leona tj.:
Fundacja Iskierka
44105000996781100010000281 
z dopiskiem Leoś Zub z Wilanowa, 
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa."

W chwili obecnej podliczają zebrane środki ale akcja w wielu miejscach jeszcze trwa. 
Rodzice Leona płakali ze wzruszenia ... i to jest piekne!!!!!!
"Dziekujemy - Słoiki z Wilanowa"

25 listopada 2014 roku 

Szanowni Państwo, Drodzy wyborcy,

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, iż dzięki licznemu poparciu mojej kandydatury oraz listy nr 31 otrzymałam, w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r. mandat Radnej Dzielnicy Wilanów.

Przyjmując zaproszenie na listę Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów, wierzyłam i nadal wierzę, że postulaty stawiane przez nas w kampanii wyborczej mogą zostać zrealizowane dzięki wspólnej pracy radnych bezpartyjnych z różnych części Wilanowa. Uzyskany wynik wyraźnie pokazał, że podzielają Państwo mój pogląd dotyczący potrzeby dobrej komunikacji z ludźmi, opartej na wsłuchiwania się, dialogu, większej kreatywności, gospodarności i efektywności działania oraz przejrzystości zarządzania, jako podstawowych celów stojących przed nową Radą Dzielnicy, którą właśnie wybraliśmy. 

Jestem niezmiernie wdzięczna i zobowiązana, że zechcieli Państwo postawić swój głos na mnie - osobę nową w tym środowisku i reprezentującą ugrupowanie nieznane wcześniej w Wilanowie Królewskim, Wilanowie Niskim czy Zawadach. Zaufanie zobowiązuje. Będę starała się dowieźć, że zasługuję na to. Ogromnie cenię sobie nasze rozmowy w trakcie kampanii wyborczej. Dzielili się Państwo ważnymi i ciekawymi spostrzeżeniami. Liczę na bieżącą i stałą wymianę myśli z mieszkańcami. Zachęcam do powierzania mi swych trosk i kłopotów oraz pomysłów. Kontakty te pozwolą mi jeszcze głębiej orientować się w wielorakich sytuacjach mieszkańców, tak by je szybko i skutecznie rozwiązywać. Proszę wówczas o informację zwrotną na mój adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom Wilanowa za czynny udział w wyborach. Tych z Państwa, którzy oddali na mnie głos, jak również tych, których nie udało mi się jeszcze przekonać, zapewniam, że swoją wiedzę, doświadczenie i energię wykorzystam do budowania naszej wspólnej małej ojczyzny. Postaram się tak działać, by w 2018 roku widzieli Państwo konkretne rezultaty mojej pracy. Pragnę służyć Wam wszystkim, Drodzy Mieszkańcy, dzień po dniu, byśmy w następnych wyborach z dumą mogli powiedzieć: nasz wspaniały Wilanów.

Z poważaniem Wasza Radna,

Joanna Kinastowska

 

24 listopada 2014 roku

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2014 

 

20 Listopada 2014 roku

Niestety nadal czekamy na oficjalne wyniki wyborów, ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą. Mamy jednak dane z Komunikatów wywieszonych na drzwiach Obwodowych Komisji Wyborczych. Po przeliczeniu wszystkich głosów wynika jasno, że Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów w wyborach samorządowych 2014 uzyskało bardzo dobry wynik, który przełożył się na 7 mandatów Radnych Dzielnicy. Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się pośród nich. O oficjalnych wynikach będę Państwa informowała.

Nie odpoczywamy więc i już spotykamy się, celem omówienia działań na przyszłość.

 

14 listopada 2014 roku 

Zgodnie z prawem od godziny 0:00 15 listopada obowiązuje cisza wyborcza. Oczywiście SMMW zamierza jej przetrzegać. Ostatnie nasze wspólne spotkanie i zdjęcie. Czas pracowitej kampanii dobiegł końca - trochę nam żal, gdyż spotkania z mieszkańcami dały nam bardzo wiele satysfakcji. Czekamy na wynik i obiecujemy nie zapomnimy o Państwa sprawach!

     

09 listopada 2014 roku

Postanowiliśmy obdarować mieszkańców Wilanowa biało-czerwonymi kokardkami, aby mogli w Dzień Niepodległości - podczas marszu czy zwyczajnego spaceru rodzinnego zaakcentować swoje patriotyczne nastawienie. Akcja spotkała się z wielkim zadowoleniem i entuzjazmem, także wśród dzieci - co jest bardzo budujące. Była też okazją do wspólnych dyskusji i wymiany opinii. Dziękujemy Wszystkim za miłe słowa i wsparcie.

04 listopada 2014roku

Z zaproszenia Radnych okręgu nr 3 KW SMMW nie skorzystali niestety mieszkańcy osiedla na Zawadach. Bardzo żałujemy, gdyż liczyliśmy, że spotkanie przedwyborcze przybliży im sylwetki kandydatek i kandydatów oraz tezy programu wyborczego, co jednoczesnie mogło ułatwić podejmowanie racjonalnej decyzji wyborczej. Pozostaje nam jedynie próba kontaktu osobistego. 

03 Listopada 2014 

Zapraszam gorąco do zapoznania się ze spotem reklamowym Komitetu Wyborczego SMMW, dostepny na:

http://www.youtube.com/watch?v=U9ehFic0QMo lub 

www.facebook.com/StowarzyszenieMieszkancow

27 października 2014 roku

W Restauracji Taste Burger przy Ul. Przyczółkowej 400 odbyło się Spotkanie programowe z mieszkańcami dzielnicy Wilanów. Mielismy okazję zaprezentować kandytaki i kandydatów listy nr 31 z Okręgu 3 tj. z Zawad, Wilanowa Królewskiego, Wilanowa Niskiego i Kępy Zawadowskiej oraz nasz szczegółowy program dla tej własnie okolicy, jak również dla cełego Wilanowa. Na spotkaniu gościliśmy przybyłych mieszkańców, Radne z PO i PiS oraz Naszą Radną dzielnicy Wilanów - Katarzynę Radzikowską. Dołączyła do nas także kandydatka do Rady Miasta Anna Mirska-Perry. 

 

21 października 2014 r.

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów ogłosił oficjalnie swój start w wyborach samorządowych 2014, prezentując swój program dla Dzielnicy Wilanów oraz kandydatki i kandydatów ze wszystkich 4 Okręgów wyborczych Wilanowa. Liderzy list prezentowali szczegółowo sylwetki swych koleżanek i kolegów z okręgów. Spotkanie zarejestrowały lokalne gazety.

 

19 październik 2014 r. -

Dzień Dyni w Powsinie - rozdajemy zaproszenia na spotkanie z mieszkańcami Wilanowa i przy okazji rozmawiamy w nimi.

7 październik 2014

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów zarejestrował kandydatów i kandydatki we wszystkich 4 Okręgach wyborczych - chcemy działać spójnie dla całego Wilanowa - razem możemy lepiej - 100% lokalności,  % polityki!        

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz