6. Referencje od International Republican Institute

W kwietniu 2015 roku miałam przyjemność poprowadzić zajęcia warsztatowe z grupą politycznych działaczy z Ukrainy na temat: „ Brand yourself - zaplanuj swój sukces w polityce”. Trzy godziny zajęć i ciekawe rozmowy przy kolacji stały się dla mnie ważną inspiracją do dalszych działań - mam nadzieję, że dla nich także, co potwierdzili w ewaluacji.

4. Referencje kobiet biorących udział w Programie HumanBrand Kobieta Aktywna

W kwietniu 2013 roku otwierałam własną działalność gospodarczą. Poszukując wsparcia przy sprecyzowaniu kolejnych kroków w tworzeniu swojego wizerunku trafiłam do programu rozwoju przedsiębiorczości HumanBrand Kobieta Aktywna rekomendowanego przez Fundację Centrum Promocji Kobiet.

Podczas konsultacji, które współprowadziła Pani Joanna Kinastowska uzyskałam profesjonalne i cenne wskazówki, zostałam wyposażona w solidny zastrzyk wiedzy w obszarze biznesowego wizerunku. Oprócz profesjonalnego wsparcia wzmocniłam swoją motywację do działania, co zaowocowało bardzo szybkimi zmianami.

3. Referencje kandydatki z Mazowsza

 Sochaczew, 20.12.2011


Pragnę podziękować Pani dr Joannie Kinastowskiej, za przygotowanie i koordynowanie, samorządowej kampanii wyborczej w wyborach 2010 r.  Z całą pewnością, Pani wiedza i doświadczenie, wykorzystane z wielkim zaangażowaniem w opracowanie spójnej taktyki działania i przygotowanie mnie do prowadzenia kampanii wyborczej pozwoliły osiągnąć tak wiele.

            Decyzję o kandydowaniu podjęłam późno i byłam osobą mało rozpoznawalną w moim mieście, dlatego też  uważam za swój sukces  pozyskanie 8,3% głosów wyborców i zajęcie IV miejsca spośród VII kandydatów. Uzyskałam mandat radnej, zostałam wybrana na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Budżetu I Finansów oraz na Członka Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta. Mojemu komitetowi udało się także wprowadzić radnych do Rady Miasta oraz do Rady Powiatu, co również jest bardzo dobrym wynikiem.  Wynik tych wyborów jako szefowej lokalnych struktur PO w pełni mnie zadowolił.

            Dziękuję za pomoc, profesjonalną i przyjacielską współpracę, podtrzymywanie wiary w sukces oraz emocjonalne zaangażowanie i etykę w działaniu. Dzięki Pani poczułam się silniejsza w tej kampanii, a przekazana mi wiedza i cenne rady sprawiają już dziś, że z większą odwagą podejmuję kolejne wyzwania na mojej ścieżce politycznej kariery. Obecnie założyłam stowarzyszenie “Porozumienie Obywatelskie – Sochaczew”, w którym pełnię funkcję Prezesa Zarządu. Dodatkowo, położenie większego nacisku na lepszą i trwałą komunikację z wyborcami wpłynie na rozwój społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie oraz zaowocuje zapewne poparciem wyborców dla naszej organizacji.

Mam nadzieje na współpracę z Panią w przyszłości a wszystkim koleżankom i kolegom ze świata polityki gorąco polecam Pani osobę.  

 

Z wyrazami uznania,

 Urszula Pawlak, 2010

 Prezes Zarządu Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew

 Zastępca Przewodniczącego Komisji Budżetu I Finansów Urzędu Miejskiego w Sochaczewie

2. Opinia kandydata niezależnego z Pomorza

Jako Przewodniczący KWW Nasza Wspólna Gmina, pragnę złożyć wielkie podziękowania na ręce Pani Joanny Kinastowskiej, za skuteczną współpracę podczas kampanii wyborczej  w wyborach samorządowych 2010 r.
Dziękuję za przygotowanie profesjonalnej, spójnej i kreatywnej strategii wyborczej dla całego Komitetu oraz dla mnie jako kandydata na Burmistrza Gminy oraz pomoc przy poprowadzeniu tej kampanii wyborczej. Przyjęta strategia oraz taktyka działania wraz z zastosowanymi technikami marketingowymi, pozwoliły wprowadzić kandydatów naszego komitetu do Rady Miejskiej w Kępicach, jak również do mojego dobrego wyniku w walce o fotel burmistrza. Jako bardzo młody i mało znany polityk uzyskałem satysfakcjonujący wynik w wyborach (tylko 67 głosów zabrakło aby wejść do drugiej tury wyborów) oraz jednocześnie uzyskałem najlepszy wynik w swoim okręgu wyborczym w wyborach do Rady Miejskiej w Gminie.
Jestem przekonany, że bez Pani pomocy nie uzyskalibyśmy tak dobrych wyników. Nieocenioną wartość stanowi wiedza na temat prowadzenia kampanii wyborczych, którą mi Pani przekazała. Ta wiedza stanowi ogromny kapitał na przyszłość oraz będzie stanowiła fundament przyszłych kampanii wyborczych w których będę brał czynny udział.

Z poważaniem,

Paweł Lisowski , Styczeń 2011

1. Referencje kandydata z Wielkopolski

Szanowna Pani !

W imieniu własnym oraz mojego komitetu wyborczego dziękuję Pani za okazana pomoc przy prowadzeniu kampanii wyborczej na burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska  oraz kampanii wyborczej do Sejmu RP.

Pani profesjonalizm  i dogłębna znajomość tematu pozwoliły na skonstruowanie spójnej i pozytywnej w odbiorze kampanii, co przyczyniło się znacząco do uzyskania przeze mnie dobrego wyniku wyborczego. Mam nadzieje , że będę miał przyjemność współpracować z Panią przy okazji następnych kampanii wyborczych.

Z poważaniem

Jacek Durski, XII 2010

5. Fundacja Centrum Promocji Kobiet

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz