71. Otwarcia filii Centrum Kultury Wilanów na Zawadach

O tym, że Zawady to część Wilanowa pozbawiona jest możliwości korzystania dzieci, młodzieży i osób starszych z zajęć kulturalnych czy związanych z potrzebą rozwijania lokalnych więzi w związku z brakiem(jajko jedynej części dzielnicy) szkoły, biblioteki czy ośrodka kulturalnego nie muszę już nikogo przekonywać. 

Podkreślałam to w swoich wystąpieniach na Komisji Kultury i na sesjach oraz w Interpelacji (patrz Interpelacja nr 694 z dnia 22.11.2016. Zarząd w swej odpowiedzi z dnia 08.05.2017 informował mnie, że planuje otwarcie nowej filii CKW przy Al. Rzeczypospolitej oraz przy ul. Radosnej, a próby otwarcia takiej filii na Zawadach nie przyniosły rezultatów z powodu zbyt wygórowanych cen lokali.
Z niespodziewaną radością mieszkańcy przyjęli zatem ogłoszenie Urzędu Dzielnicy z dnia 02 listopada 2017 r dotyczące podpisania listu intencyjnego w sprawie wynajmu lokalu pod działalność nowej filii Centrum Kultury Wilanów na ul. Plac Vogla. Zapewnił wówczas Zarząd, że filia CKW na Zawadach zostanie uruchomiona w lutym 2018 r.
Zwróciłam się zatem w imieniu zaniepokojonych i rozczarowanych mieszkańców dlaczego w omawianej lokalizacji nic się nadal nie dzieje i kiedy wobec tego filia ta rozpocznie swe działania? Co stanęło na przeszkodzie by uruchomiać jej działalność w planowanym terminie?

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!