3. Referencje kandydatki z Mazowsza

 Sochaczew, 20.12.2011


Pragnę podziękować Pani dr Joannie Kinastowskiej, za przygotowanie i koordynowanie, samorządowej kampanii wyborczej w wyborach 2010 r.  Z całą pewnością, Pani wiedza i doświadczenie, wykorzystane z wielkim zaangażowaniem w opracowanie spójnej taktyki działania i przygotowanie mnie do prowadzenia kampanii wyborczej pozwoliły osiągnąć tak wiele.

            Decyzję o kandydowaniu podjęłam późno i byłam osobą mało rozpoznawalną w moim mieście, dlatego też  uważam za swój sukces  pozyskanie 8,3% głosów wyborców i zajęcie IV miejsca spośród VII kandydatów. Uzyskałam mandat radnej, zostałam wybrana na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Budżetu I Finansów oraz na Członka Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta. Mojemu komitetowi udało się także wprowadzić radnych do Rady Miasta oraz do Rady Powiatu, co również jest bardzo dobrym wynikiem.  Wynik tych wyborów jako szefowej lokalnych struktur PO w pełni mnie zadowolił.

            Dziękuję za pomoc, profesjonalną i przyjacielską współpracę, podtrzymywanie wiary w sukces oraz emocjonalne zaangażowanie i etykę w działaniu. Dzięki Pani poczułam się silniejsza w tej kampanii, a przekazana mi wiedza i cenne rady sprawiają już dziś, że z większą odwagą podejmuję kolejne wyzwania na mojej ścieżce politycznej kariery. Obecnie założyłam stowarzyszenie “Porozumienie Obywatelskie – Sochaczew”, w którym pełnię funkcję Prezesa Zarządu. Dodatkowo, położenie większego nacisku na lepszą i trwałą komunikację z wyborcami wpłynie na rozwój społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie oraz zaowocuje zapewne poparciem wyborców dla naszej organizacji.

Mam nadzieje na współpracę z Panią w przyszłości a wszystkim koleżankom i kolegom ze świata polityki gorąco polecam Pani osobę.  

 

Z wyrazami uznania,

 Urszula Pawlak, 2010

 Prezes Zarządu Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew

 Zastępca Przewodniczącego Komisji Budżetu I Finansów Urzędu Miejskiego w Sochaczewie

Skontaktuj się!

W celu omówienia problemów związanych z funkcjonowaniem mieszkańców w naszej Dzielnicy Wilanów oraz pomysłów na jej rozwój.

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: kinastowska.radna@gmail.com

Dyżur: każda czwarta środa miesiąca ( po uprzednim umówieniu telefonicznym) w godz. 18:00-19:00 - Urząd Dzielnicy Wilanów – Rada Dzielnicy , ul. F. Klimczaka 4, Budynek B, piętro III, pok. 302

Zapisz się do newslettera!