8 grudnia 2015 - Koncert 15-lecie Kuźni Artystycznej

Zespół „Kuźnia Artystyczna”, który powstał z inicjatywy Danuty i Jarosława Wojciechowskich w 2000 roku przy ówczesnym Wilanowskim Klubie Młodzieżowym, obchodził właśnie swoją 15-tą rocznicę działania. Od początku jego istnienia instruktorem tańca i choreografem zespołu jest Pani Agnieszka Nagnajewicz.
 
Repertuar „Kuźni” obejmuje tańce i pieśni narodowe – krakowiaka, mazura, poloneza, kujawiaka i oberka oraz tańce i pieśni ludowe wybranych regionów Polski oraz rodzimego Wilanowa, którego historia jest ściśle powiązana z dworem króla Jana III Sobieskiego i jego barokowej rezydencji.

Tancerze „Kuźni” reprezentują z sukcesami Wilanów w ogólnopolskich turniejach tańców polskich zdobywając wielokorotnie tytuły Mistrzów i Vice-Mistrzów Polski oraz uczestniczą w organizacji Królewskich Turniejów Tańców Polskich.. „Kuźnia Artystyczna” występuje w Polsce i za granicą.

Występ przygotowany specjalnie na tę rocznicę Odbył się w Teatrze Dramatycznym i cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. Nie obyło się bez wzruszeń i łez oraz owacji na stojąco. Po koncercie rozkrojony został ogromny urodzinowy tort.

Zespół zaprasza wszystkich chętnych do dołączenia do niego i dzielenia wspólnej pasji!!

 

  

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!