14 grudnia 2015 - Komisja Kultury - spotkanie świąteczno-noworoczne

Jako Wiceprzewodnicząca(wypełniająca funkcję w zastępstwie Przewodniczącej Komisji) Komisji Kultury, Promocji i Dziedzictwa Historycznego zaprosiłam członków Komisji oraz dyrektorów wszystkich placówek kulturalnych w dzielnicy do sali Centrum Kultury Wilanów. Spotkanie „wyjazdowe” Komisji Kultury miało służyć dyskusji nad wydarzeniami kulturalnymi czekającymi naszą dzielnicę w Nowym Roku oraz dalszym kreowaniu pomysłów na wspieranie i rozwijanie kultury w dzielnicy, w bardziej nieformalnym klimacie.

Dyrektor Centrum Kultury Wilanów Pan Robert Woźniak zgodził się przyjąć Radnych komisji i gości w tym szczególnym czasie, okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia - za co serdecznie dziękuję.


To dobra okazja do tworzenia jeszcze lepszych relacji i zacieśniania kontaktów pomiędzy osobami na co dzień działającymi w sferze kultury i sztuki oraz nami radnymi. Wierzę, że w takich warunkach i klimacie rodzą się najlepsze pomysły i działania.
To także konsekwentna realizacja mojego pomysłu (wpisanego do Planu Pracy komisji) - spotkań „grona ekspertów”, które już miało miejsce w Urzędzie, a z okazji Świąt zrealizowane w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Dyrektorzy placówek kulturalnych jak dotychczas mieli rzadką okazję wszyscy razem z nami radnymi rozmawiać na tematy dotyczące kultury i sztuki w Wilanowie. Na jednej z ostatnich komisji gościliśmy ich przedstawicieli, pojawiły się ciekawe pomysły i obiecaliśmy sobie, że będziemy takie spotykania powtarzali.

Jestem głęboko przekonana, że spotkania Komisji Kultury organizowane w kolejnych ośrodkach kulturalnych naszej dzielnicy dadzą nam wszystkim poczucie więzi między nami oraz z kulturą w dzielnicy.
W okresie przedświątecznym i przełomu roku - tak szczególnym - trudno było nie złożyć sobie życzeń w atmosferze wzajemnej życzliwości i sympatii.

 

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!