Mieszkam więc płacę w Wilanowie! Zapraszam do wspierania Organizacji Pożytku Publicznego z naszego terenu!

              

 

 

 

11 października 2015 r. - Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa we Wrotkarstwie Szybkim

Zawody organizowane były juz po raz kolejny w Hali przy Ul. Wiertniczej. Dzieci i młodzież walczyły o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Jako Wiceprzewodnicząca Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki miałam ogromną przyjemność oglądać ich zmagania i wręczać medale oraz Puchary. Nasza drużyna z UKS Korona wypadła także całkiem dobrze. Mamy jednak świadomość o ile lepsze te wyniki mogłyby być gdyby dzieci miały swoją własną halę do treningów oraz większy budżet na finansowanie wyjazdów na inne turnieje. Będę podnosić tę kwestię na wszelkich Komisjach i Sesjach Rady Dzielnicy. Ja Komisji Planowania i Strategii już prosiłam Zarząd aby w planowanej inwestycji - szukaniu działki na kolejną szkołę w Miasteczku Wilanów brać pod uwagę te potrzeby! Mam nadzieję, że Zarząd Dzielnicy będzie starał się o tym pamiętać.

 

Skontaktuj się!

W celu omówienia problemów związanych z funkcjonowaniem mieszkańców w naszej Dzielnicy Wilanów oraz pomysłów na jej rozwój.

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: kinastowska.radna@gmail.com

Dyżur: każda czwarta środa miesiąca ( po uprzednim umówieniu telefonicznym) w godz. 18:00-19:00 - Urząd Dzielnicy Wilanów – Rada Dzielnicy , ul. F. Klimczaka 4, Budynek B, piętro III, pok. 302

Zapisz się do newslettera!