22 października 2015 r. - Komisja Kultury

W związku ze złożeniem mandatu przez Przewodniczącą Komisji Kultury Radną Monikę Krzepkowską, jako Wiceprzewodnicząca poprowadziłam obrady komisji, na której z mojej inicjatywy gościliśmy kilku mieszkańców - artystów naszej dzielnicy jak również przedstawicieli ośrodków kulturalnych działających na naszym terenie. Celem tego spotkania było stworzenie nieformalnej grupy eksperckiej, która w przyszłości mogłaby doradzać Komisji Kultury oraz Wydziałowi Kultury w organizacji różnych imprez, dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, a także mieć możliwość swobodnego dzielenia się swym dorobkiem artystycznym. Chcilibyśmy by Dzielnica Wilanów była w Warszawie kojarzona jako Dzielnica sztuki i kultury.

Już na tym pierwszym spotkaniu udało się wypracować ze zgłoszonych pomysłów nowy projekt - imprezy kulturalnej, nad którym jeszcze będziemy debatować i uściślać jego szczegóły.

W tym miejscu zapraszam wszystkich mieszkańców, którzy zawodowo czy z pasji związani są z różnymi dziedzinami sztuki i kultury do aktywnego i twórczego włączania się w prace tej komisji: działając dla dobra Dzielnicy - działamy dla dobra naszego wspólnego! Namawiajmy innych: sąsiadów, przyjaciół! Informacje o kolejnych posiedzeniach komisji są zamieszczane na stronie internetowej Urzędu. Komisja także będzie osobiście wysyłała zaproszenia do grona zgłoszonych artystów, tak by w miarę dostepności czasowej mogli wspierać nas swymi pomysłami. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

proszę pisać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 691 01 71 71

Skontaktuj się!

W celu omówienia spotkania:

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: joanna@doradztwopolityczne.pl

Zapisz się do newslettera!