10 wrzesień 2017 Dni Wilanowa - I Królewski Festiwal Biegowy

W ramach kolejnego dnia Dni Wilanowa odbyły się zawody spławikowe, turniej siatkówki, akcja Wilanów kocha zwierzaki, gra miejska, koncert Orkiestr Dętych i Zespołów Wokalnych wraz z ich paradą, otwarcie filii Centrum Kultury Wilanów - ALTO Wilanów(na Miasteczku), pokaz filmowy oraz koncerty DJ Adamusa i Sylwii Grzeszczak a także I Królewski Festiwal Biegowy na dystansach 5 i 10 km. W pierwszym biegu wystartowało 255 a w drugim 277 biegaczy: amatorów i profesjonalistów. Impreza przygotowana na wysokim poziomie, każdy z biegaczy otrzymał bogaty pakiet startowy a na koniec pamiątkowy medal.

Z wielką satysfakcją i przyjemnością wzięłam udział (pierwszy raz w życiu) w biegu na 5 km. Zajęłam ostatecznie 180 miejsce na 255 startujących w tym biegu a według klasyfikacji 10 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Co najważniejsze poprawiłam swoje tempo biegu oraz wynik życiowy o 3 minuty :)

Zachęcam wszystkich do biegania - to wspaniały trening i forma spędzania czasu wolnego, oczywiście obok innych form sportowych, które uwielbiam :)

   

 

Skontaktuj się!

W celu omówienia problemów związanych z funkcjonowaniem mieszkańców w naszej Dzielnicy Wilanów oraz pomysłów na jej rozwój.

Numer telefonu: +48 691 017 171

Adres e-mail: kinastowska.radna@gmail.com

Dyżur: każda czwarta środa miesiąca ( po uprzednim umówieniu telefonicznym) w godz. 18:00-19:00 - Urząd Dzielnicy Wilanów – Rada Dzielnicy , ul. F. Klimczaka 4, Budynek B, piętro III, pok. 302

Zapisz się do newslettera!